21/07/2024
22.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Besimi e mori funksionin ministër i Financave, Angellovska i dëshiroi suksese në punë

Në Ministrinë e Financave sot është bërë pranim dorëzimi i funksionit ministër i Financave me takimin mes ministres së deritanishme Nina Angellovska dhe ministrit të ri Fatmir Besimi.

Në takim, siç u publikua në FB e Ministrisë së Financave, është biseduar për aktivitetet aktuale në Ministri, ndërsa Angelovska i dëshiroi Besimit shumë sukses në detyrë. sn/

Të fundit