18/05/2024
17 C
Tetovo

Të tjera lajme

Bexheti publikon foto me Ahmetin: I palëkundur në qëndrimin tim ndaj ekzekutivit

Dega e Komunës së Sarajit ditën e sotme ka zhvilluar takim me kreun e BDI-së Ali Ahmeti. E pas takimit kreu i komunës së Sarajit Blerim Bexheti në rrjetin social facebook ka publikuar fotografi me Ahmetin në të cilën shkruan:

“Bashkë me kryetarin dhe dostin tim Ali Ahmeti dhe i palëkundur në qëndrimin tim kundër ekzekutivit”.

Kujtojmë se takim i disa degëve te Bashkimit Demokratik për Integrim me kreun e partisë vijn si pasojë e disa zhvillimeve që ndodhën ditë më parë në këtë parti ku nëpërmjet një letre funksionar e ish funksionar shprehën pakënaqësi.

Të fundit