19/05/2024
19.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Sulmoi një  grua 54 vjeçare, arrestohet një person nga Gostivari | VIDEO

Punonjësit policorë të Gostivarit, të mërkurën  rreth orës 11:40 e kanë privuar nga liria 35-vjeçarin A.S. nga Gostivari, i cili pak më parë ishte raportuar nga një 54-vjeçare banore e në fshati të Gostivarit, se e kishte sulmuar fizikisht në një objekt banesor në rrugën “Major Çede Filipovski” në Gostivar. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit dhe A.S. do të përballet me një parashtresë përkatëse.

Të fundit