05/03/2024
8.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Bilall Kasami: Bdi nuk do të jetë pjesë e qeverisë së ardhshme, ata do të shkojnë në opozitë (Video)

Sonte në emisionin “Koha për Debat” që emitohet në Televizionin Koha është i ftuar Kryetari i Lëvizjes Besa z.Bilall Kasami.

Kasami tha se për qeverinë e ardhshme Lëvizja Besa nuk ka vëndosur vijë të kuqe për Bdi-në por kualicioni Lsdm – Besa do të fitojnë 61 mandate dhe nuk do ketë nevojë për Bdi-në sepse ato duhet të shkojnë në opozitë.

https://www.facebook.com/Tv.Koha.Tetove/videos/589109015338064/

Të fundit