05/03/2024
8.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Bilall Kasami: Të rinjët duhet të kthehen në vendlindje (Video)

Sonte në emisionin “Koha për Debat” që emitohet në Televizionin Koha është i ftuar Kryetari i Lëvizjes Besa z.Bilall Kasami.

Kasami tha se të gjithë të rinjët që janë larguar duhet të kthehen në vendlindje pasi që qeveria e ardhshme Besa dhe Lsdm do të bëjnë projekte në vlerë prej 400 milion euro vetëm për të rinjët ku do të hapen shum vende pune.

Bilall Kasami akuzoi Bdi-në sepse 18 vite nuk punuan për ndalimin e rinisë që mos të ikin në mërgim.

https://www.facebook.com/Tv.Koha.Tetove/videos/589109015338064/

Të fundit