24/07/2024
20.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Dhëndërri ja shet pronat me dokumente të falsifikuara 68 vjeçares nga Tetova

Gjashtëdhjetë e tetë vjeçarja S.M. nga Tetova, dje (17-prill) në ora 14:00 në SPB Tetovë ka raportuar se ish-dhëndri i saj Sh.A. me dorëzimin autorizimit të falsifikuara (aurorizim) të organeve dhe shërbimeve kompetente kohë më parë ka shitur në mënyrë të kundërligjshme pronën e saj në Republikën e Kosovës.
Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Të fundit