25/06/2024
17.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Digjet vetura e Artan Grubit

Rreth orës 3 të mëngjesit të sotëm, persona të panjohur i kanë vënë flakën veturën se zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi, raporton gazeta KOHA.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Strumiçka”, në lagjen Çair të Shkupit.

Policia, e shoqëruar nga prokurori kujdestar, që herët në mëngjes ka dalë në vendngjarje dhe po e hetojnë rastin.

Të fundit