20/06/2024
29.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Dritan Bexheti; Ishte vit i vështirë por ia dolëm, na pret shumë punë në vitin që vjen

Drejtori i FSPI, Dritan Bexheti përmes një postimi në profilin e tij në FB u është drejtuar qytetarëve të Maqedonisë së Veriut duke premtuar se në vitin 2023 drejtoria që ai menaxhon do të sjellë shumë lajme të mira për pensionistët dhe shfrytëzuesit tjerë të shërbime të FSPI-së, shkruan Top24

“Për kaq kohë në krye të këtij institucioni u përkushtova me shumë mund e korektësi që çdo punëtor të jetë vetja në vendin e tij, e gjithë kjo që së bashku të shërbejmë çdo pensionist e person në nevojë…

Viti që po lëmë pas edhe pse ishte plot sfida por ne ja dolëm. Një vit plot punë dhe lajme të mira është në pragun tonë dhe ajo që themi nuk është fjalë por punë #Alternativa” shkruan Bexheti përcjellë Top24.

Të fundit