14/06/2024
15.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Dy fëmijë sulmohen dhe kafshohen nga qentë endacak

Dy djem të mitur të moshës 11 dhe 15 vjeç janë kafshaur nga qenë endacak gjatë ditës së djeshme.

Dje në orën 11 e 20 minuta në Stacionin policor Gjroçe Petrov, S.S.(40) nga Shkupi ka denoncuar se në rr.Gjorçe Petrov”, djalin e saj 15-vjeçar është kafshuar nga qen endacak në pjesën e këmbës së djathtjë.

Rasti i dytë është regjistuar në orën 17 e 45 minuta në Stacionin policor Bit Pazar, kur J.B.(39) nga Shkupi ka denoncuar se në rr.Dobri Daskallov” djali i tij 11-vjeçar është kafshuar nga qen endacak në pjesën nën gjurin e këmbës së majtë.

Të fundit