13/04/2024
19.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Dy të vdekur dhe shtatë të lënduar në një aksident në rrugën Koçani – Shtip

Sot (14.02.2024) në ora 12:26, ​​në rrugën Koçan – Shtip në afërsi të fshatit Çeshinovë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të tri veturave.

Mjeku i ndihmës së shpejtë në vendin e aksidentit ka konstatuar vdekjen e dy personave, ndërsa 7 persona kanë mbetur të lënduar. Njëri nga të lënduarit është dërguar në Spitalin klinik të Shtipit, ndërsa gjashtë të tjerët në Spitalin e Koçanit.

Edhe këtë vit, Ukraina nuk do të ftohet për tu anëtarësuar në NATOKur trupi ‘qan’ për ndihmë: Shtatë shenjat që tregojnë sasi të tepërt të hekurit në gjakDështoi për shkak të rrymës, si arriti skuadra rumune të marrë miratimin e FIFA-s për t…Si ta mbijetoni Ditën e të dashuruarve nëse jeni pa partner: Në vend që të ankoheni për…Specialja kërkon të kontakohet urgjentisht Ministria e Drejtësisë lidhur me financimin …
“Këqyrja e vendit të aksidentit në prani të prokurorit publik është kryer nga ekipi inspektues i DPB Koçan.

Të fundit