24/04/2024
14.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

E hëna 12 tetori, ditë jopune për të gjithë qytetarët

Dita e Kryengritjes popullore, 11 tetori (e diel) është festë kombëtare, ndërsa e hëna, 12 tetori është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut, njoftoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Ministria i uron qytetarët për Ditën e Kryengritjes popullore. mb/

Të fundit