17/06/2024
25.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Fishkëllohet kryeparlamentari Xhaferi dhe ministrat në festën e Ilindenit në Krushevë (VIDEO)

Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, me të mbërritur në Meçkin Kamen në Krushevë për shënimin e 120 vjetorit të Kryengritjes së njohur të Ilindenit, është fishkëlluar nga manifestues të ndryshëm.

Delegacioni shtetëror i përbërë edhe nga ministrat përpos fishkëllima është përcjell edhe me thirrje të tjera urrejtëse që janë dëgjuar në kor. (INA)

Të fundit