25/07/2024
18.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Flasin familjarët e Kujtim Fejzulit: Kohët e fundit ka shfaqur agresivitet

Kujtim Fejzuli, su*lmuesi i vr*arë në Vjenë është me prejardhje nga Çellopeku i Tetovës, por i lindur dhe rritur në Austri.
Familjarët e Kujtimit nuk kanë dashur të flasin para kamerave, por kanë rrëfyer se Kujtim Fejzuli kohëve të fundit ka shfaqur agresivitet dhe ka qenë i veçuar nga familjarët e tij.

Sipas familjarëve Kujtimi ka ardhur shpesh në fshatin Çellopek gjatë pushimeve verore dhe dimërore.
Videon nga me raportin nga fshati Çellopek mund ta ndiqni më poshtë:

Të fundit