24/04/2024
15.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

FSHATIN SLLATINË FITON BDI, NË PËRSHEFC ALEANCA DHE AA

TELEVIZIONI KOHA SAPO KA SIGURUAR EDHE REZULTATET NGA FSHATI SLLATINË DHE PËRSHEFCË I TETOVËS

SLLATINË:

BDI – 753

ASH & AA –  418

PDSH – 330

LSDM & BESA  – 287

 

FSHATI PËRSHEFCË

BDI – 293

ASH & AA – 381

PDSH – 204

LSDM & BESA – 73

Të fundit