25/07/2024
18.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

ALEANCA & ALTERNATIVA FITOJNË NË ODRI DHE DOBROSHT

TELEVIZIONI KOHA SAPO SIGUROI EDHE REZULTATET E FSHATRAVE ODRI DHE DOBROSHT TË TETOVËS.

ODRI:

BDI – 155

ASH & AA –  229

PDSH – 96

LSDM & BESA  – 64

VMRO – 40

FSHATI DOBROSHT

BDI – 434

ASH & AA –  564

PDSH – 60

LSDM & BESA  – 42

VMRO – 7

 

Të fundit