19/07/2024
21.3 C
Tetovo

Të tjera lajme

Grabitet furra e bukës në Tetovë

Nga Sektori për Punë të Brendshme njoftojnë se në orët e para të mëngjesit është grabitur një furrë buke në Tetovë. Nga SPB shtojnë po punohet për zbardhjen e plotë të rastit.

“(13-prill) në ora 02:55 në SPB Tetovë është raportuar se një person ka hyrë në një furrë buke në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, në pronësi të shtetasit kosovar H.T. 35 vjeçar me vendbanim të përkohshëm në Tetovë dhe ka marrë para nga arka e bukë-pjekësit”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Të fundit