24/04/2024
15.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Grabitje me armë në Shkup

Mbrëm rreth orës 22:20 minuta S.Xh. ka denoncuar në polici se në rrugën Bllagoja Stefkovski në Shkup, në një bastore 2 persona të panjohur me maska në kokë dhe nën kërrcënim të armës kanë kryer grabitje, me çrrastë kanë marrë gjiron ditore dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Policia ka dalë në vendngjarje dhe po heton rastin.

Të fundit