25/07/2024
22.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Greva e profesorëve/ Nxënësit pyesin: Kush do tu shkruaj mungesa pa arsyje?

Kur nxënësit bojkotonin dhe ishin në grevë kishin mungesa të paarsyeshme. Kush do tu shkruaj mungesa të paarsyeshme profesorëve në qoftë se e bëjnë të njëtën gjë.

Kushteta garanton ndjekjen e mësimit, shtrohet pyetja a do të jetë kjo e drejtë e mohuar në qoftë se kemi bojot? Mësim të pandërprerë duhet tu mundësohet të gjithë nxënësve. /KlanMacedonia/

Të fundit