28/05/2024
20.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Grubi: Ne jemi këtu për të kryer punë, unë nuk kam pakënaqësi nga BDI-ja

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot nga Struga deklaroi se ai nuk ka pakënaqësi nga BDI-ja.

“Unë nuk kam pakënaqësi nga BDI. Cilat janë arsyet e pakënaqësive në BDI? Duhet që në këtë pyetje të përgjigjet z.Ahmeti, të përgjigjen të tjerët. Ne jemi këtu për të kryer punë, që ta realizojmë programin, të realizojmë gjithçka që i kemi premtuar qytetarëve dhe shoh se mbështetja në trupin votues të BDI-së është e madhe, siç e patë sipas të gjitha anketave, BDI është më tepër se gjysma e trupit votues tek shqiptarët”, pohoi mes tjerash Grubi./klanmacedonia.mk/

Të fundit