24/04/2024
15.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Haraçinë/ 24 vjeçari me “Audi” godet një vajzë të mitur, ajo përfundon në spital

Gjatë ditës së djeshme, një banor i Haraçinës me veturën e tij Audi ka goditur një vajzë të mitur, e cila me lëndime të rënda është dërguar në spital, informon Zhurnal.

Rasti ka ndodhur në fshatin Haraçinë në ora 13:00. Vetura Audi me targa të Shkupit, e drejtuar nga J.B (24) nga Haraçina, ka goditur një këmbësor të mitur.

Nga goditja, e mitura ka përfunduar me lëndime të rënda dhe është dërguar në spitalin “Naum Ohridski”./Zhurnal.mk

Të fundit