18/06/2024
21.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Horror në Selanik, i riu masakron të moshuarin pasi tentoi ta përdhunojë. Me gjakun e tij në mur shkroi “Pedofil”

Pamje që të kujtojnë një film horror hollivudian janë përshkruar nga 29-vjeçari i cili u dorëzua dhe u arrestua nga policia për vrasjen mizore të 64-vjeçarit në Selanik.

29-vjeçari shkoi në polici dhe tha se pak orë më parë kishte vrarë një burrë në një banesë në Menemeni.

Në fillim policia ishte u shqetësua por shumë shpejt shqetësimi i tyre u zhduk dhe vendin e saj e zuri ndjenja e terrorit, pasi përshkrimet e autorit ishin më se tronditëse.

Siç shrkuan Protothema.gr, 29-vjeçari ka thënë në polici se fillimisht ka shkuar në shtëpinë e viktimës për të kryer disa punë kundrejt pagesës. Më pas, teksa ndodhej në dhomën e gjumit të shtëpisë, 64-vjeçari e ka sulmuar dhe ka tentuar ta përdhunojë.

Të fundit