05/03/2024
12.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Hoxha: Lëvizja Besa ndihmoi koalicionin “Mundemi” të dal i pari

Arjanit Hoxha nga Lëvizja Besa tha se pjesëmarrja e Lëvizjes Besa në koalicionin “Mundemi” ka siguruar fitoren e këtij koalicioni parazgjedhor.

Hoxha mes tjerash tha se kanë arritur që të dyfishojnë numrin e deputetëve duke theksuar se dallimi është bërë në njësinë e 6 ku ka garuar lideri i kësaj partie.

Ndonjëherë nuk janë me rëndësi numrat dhe fitorja por e rëndësishme është se në cilën anë do të jesh.

Lëvizja Besa në këto zgjedhje ka edhe numrat dhe fitoren dhe është rreshtuar aty ku duan shumica e qytetarëve, – tha Arjanit Hoxha nga Lëvizja Besa.

Të fundit