27/05/2024
19 C
Tetovo

Të tjera lajme

Humb jetën një 43-vjeçar nga Gostivari në një aksident trafiku

Në një aksident tragjik trafiku që ka ndodhur mëngjesin e sotëm ka humbur jetën 43-vjeçari nga Gostivari E.A. Ai ishte pronar i një studioje fotografike.

Lajmi i hidhur është përhapur sot në rrjetet sociale, ku miqtë dhe bashkëqytetarët i thonë lamtumirën të ndjerit dhe i shprehin ngushëllimet familjes.

Për shkak të ngjarjes tragjike, partitë politike kanë shtyrë aktivitetet partiake në Gostivar të parapara për sot.

Të fundit