15/06/2024
22.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Kapen 17 gra nga Rusia e Serbia, policia me aksion në lokalet e natës

17 shtetase të huaja, respektivisht gra me shtetësi ruse dhe serbe janë arrestuar mbrëmjen e djeshme nga aksioni i përbashkët i policisë me Drejtorinë e të Ardhurave Publike dhe Inspektoratin. Aksioni është realizuar nëpër lokalet e Ohrit.

Të fundit