17/06/2024
23.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Kasami, shpalos ofertën zgjedhore për Tetovën/Ofrojmë një model të ri zhvillimi (FOTO)

Lideri i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, njëherit edhe kandidat për të udhëhequr me qytetin e Tetovës ka publikuar në facebook ofertën e tij për Tetovën në mandatin 2021-2025.

Lëvizja Besa, sipas tij në këto zgjedhje lokale do të ofrojë një model të ri të zhvillimit duke u bazuar në resurset njerëzore, natyrore, financiare, institucionale dhe fondet e qasshme evropiane.

Postimi i plotë nga Kasami:

“Të dashur Tetovarë, kjo është oferta jonë zgjedhore për Tetovën në mandatin 2021-2025. Tetovën do ta ndryshojmë me ka krejt!”.

Të fundit