18/05/2024
22.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

“Keqpërdorim i paturpshëm”, Mexhiti reagon ndaj videos që Grubi publikoi me Ahmetin

Pas videos së publikuar në rrjetet sociale ku shihet kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti duke kënduar, ka reaguar nënkryetari i partisë Izet Mexhiti, shkruan gazeta LAJM.

“Të inçizosh Ali Ahmetin duke kënduar dhe pastaj ta publikosh të njejtin inçizim, për të defokusuar opinionin prej problemit të vërtetë, është keqpërdorim i paturpshem i figurës së tij…

Të inçizosh Ali Ahmetin dhe të ruash këto video për t’i shfrytezuar kur të konvenon ty është jokorrekte dhe duket se nuk është hera e parë që po ndodh.

BDI patjetër duhet të çlirohet nga uzurpatorët, mercenarët dhe të paaftit!”, ka shkruar Mexhiti, në profilin e tij në Facebook.

Të fundit