18/05/2024
22.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Kërcënoi prindërit , arrestohet i riu nga Tetova

Natën (1 qershor), dhjetë minuta pas mesnate, policët e SPB-së së Tetovës e kanë privuar nga liria 36-vjeçarin nga Tetova B.B. i cili paraprakisht është raportuar nga prindërit se rreth orës 22 është sjellë në mënyrë agresive dhe i ka kërcënuar në shtëpinë e familjes. Ai është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Të fundit