28/05/2024
20.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Rrahu gruan dhe fëmijën, arrestohet 36-vjeçari nga Gostivari

Mbrëmjen e djeshme (31 maj) rreth orës 21:25, në rrugën “Goce Dellçev” në Gostivar, zyrtarë policorë të Sb Tetovë-Dertamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë privuar 36-vjeçarin F.A. nga fshati Gostivar, për të cilin gruaja e tij 25-vjeçare ka raportuar se gjysmë ore më parë e ka sulmuar fizikisht atë dhe djalin e tyre të mitur. F.A. është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të përpilohet raport përkatës.

Të fundit