16/07/2024
25.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Kosova thyen rekord, brenda 24 orëve 79 raste të reja me Covid-19

IKSHPK bën të ditur se në laboratorin e mikrobiologjisë molekulare janë testuar 250 mostra dhe prej tyre 79 kanë dalë pozitive.

Numri total i të prekurve ka shkuar në 362 në të gjithë Kosovën.

IKSHPK bën thirrje që qytetarët të zbatojnë rekomandimet e tyre.

Kjo është komunikata e plotë:

Të fundit