18/05/2024
22.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Kovaçevski për vizitë në Tetovë dhe Gostivar

Kryeministri Dimitar Kovaçevski sot do të jetë për vizitë pune në Tetovë dhe Gostivar.

Kovaçevski paradite së bashku me ministrin e Shëndetësisë Bekim Sali dhe drejtorin e Përgjithshëm të TAV Metin Batak do ta vizitojnë Spitalin e Përgjithshëm të qytetit në Gostivar.

Pasdite, siç njofton shërbimi për shtyp i qeverisë, Kovaçevski do të mbajë fjalim në hapjen e Qendrës për aktivizëm rinor në Tetovë.

Të fundit