03/03/2024
11.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

LSDM: Tmerrin e Mickoskit dhe partisë së tij do ta mposhtim më 8 maj

Nga LSDM përmes një kumtese për media thonë se në zgjedhjet e majit do ta mposhtin “përpjekjen e tmerrshme të Mickoskit”.

“Mickoski tha se puna e Qeverisë teknike do të ishte tmerr, ku gjatë takimeve do të shkuleshin flokët. Kjo është qasja me të cilën vepron VMRO dhe tregon se në këtë parti nuk ka ndryshuar asgjë.

“Përpjekja horror e Mickoskit dhe VMRO-së do të mposhtet më 8 maj. Fronti evropian i udhëhequr nga LSDM së bashku me qytetarët do ta mposhtin gjithë tmerrin e Mickoskit dhe VMRO-së”, thonë nga LSDM.

Të fundit