12/07/2024
33.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Luizi merr dhuratë unike dhe me shumë vlerë nga Kosovari

Fituesi i “Big Brother”, Luiz Ejlli duket se nuk po po e shijon vetën fitoren e çmimit të madh.

Ai edhe pas daljes fitores po merr dhurata të shumta nga adhuruesit e tij.

Luizi, së fundmi pranoi një punim mjaftë unik, një mozaik më fotografinë e tij të punuar nga një kosovarë, që dhuratën zgjodhi të ia dhuroi në Gjakovë.

@leonaxhemi

#luizejlli #meluizin #kosovo #albania #fyp #viral @Itsluizejlli

♬ original sound – Leon Axhemi

Kjo vepër artistike do të mbetet për shumë kohë një nga dhurata më me vlerë që ka pranuar Luizi, shkruan “Kosovarja”

Të fundit