01/03/2024
9.2 C
Tetovo

Të tjera lajme

Mexhiti, Kasami, Gashi dhe Taravari sot në Prishtinë, në takim te Kurti dhe Konjufca?

Liderët e Lidhjes Europiane për Ndryshim, Izet Mexhiti, Afrim Gashi dhe Bilall Kasami sot janë në Prishtinë, në takim me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti dhe me kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, njofton TV21.

Siç bëhet e ditur më tej, në takim do të jetë prezent edhe kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari.

A do të arrijë kryeministri, njëherë edhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ta bind Taravarin që të bëhet pjesë e opozitës shqiptare?

Të fundit