27/05/2024
18.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Mjeku i njohur tetovar, Skender Saidi krah Bilall Kasamit

Në debatin e sotëm të organizuar për Zgjedhjet Lokale 2021 në Maqedoninë e Veriut ka thënë se në këto zgjedhje duhet të përkrahet kandidatura e Lëvizjes Besa për kreun e Komunës së Tetovës, Prod.Dr. Bilall Kasamin.

Dr.Skender Saidi është kirurg urolog i njohur si profesionist në lëminë e tij dhe një personalitet që gëzon resperkt të madh në rajonin e Pollogut, por edhe më gjërë, gjithashtu Dr.Skenderi është edhe në mesin e 20 mjekëve më të mirë në Maqedoninë e Veriut.

Të fundit