25/07/2024
22.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti i ligë në Shkup, druri bie mbi një grua! Intervenojnë zjarrfikësit dhe ndihma e shpejtë

Era e fortë në Shkup ka bërë që të rrëzohet një dru afër “Universitetit Europian” në Shkup, përcjell TV21. Druri i rrëzuar ka rënë mbi një grua. Në terren kanë intervenuar zjarrfikësit, të cilët kanë arritur ta largojnë drurin dhe me ndihmë të shpejtë guraja është dërguar në spital.

Të fundit