20/07/2024
21.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

75-vjeçari nga Tetova në dyqanin e tij e ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur, arrestohet nga policia

MPB njoftoj se e datë 01.07.2024 në ora 11:50 në Çarshinë e Epërme të Tetovës, zyrtarët policorë nga SPB-Tetovë kanë privuar nga liria personin M.N.(75) nga Tetova, për arsye se rreth orës 08.30 ka qenë i raportuar nga një grua 48-vjeçare nga Tetova, se që në dyqanin e tij e kishte ngacmuar seksualisht vajzën e saj të mitur.  Ai është ndaluar në Komisariat për procedim të mëtejshëm dhe ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

Të fundit