21/05/2024
15.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot do të jetë kryesisht i vranët me temperatura deri në 22 gradë Celsius

Moti sot do të jetë pjesërisht e vranët dhe relativisht i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë 1 gradë, ndërsa maksimalja do të jetë 22 gradë.

Në Shkup me vranësira të pjesshme me erë mesatare deri të fortë juglindore. Temperaturat do të lëvizin nga 5 deri në 18 gradë.

Të fundit