25/07/2024
15.8 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti nesër në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me erë të dobët jugore.

Pasdite do të shfaqen kushte për vranësira të paqëndrueshme me reshje të rrëmbyeshme shiu, bubullima dhe erë të fortë.

Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin prej 9 deri në 15 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë në 29 deri në 34 gradë.

Moti me diell dhe i ngrohtë do të vazhdojë edhe në ditët në vijim.

Të fundit