19/05/2024
19.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe reshje të shiut. Në disa vende do të ketë erë të fortë dhe bubullima.

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 22 deri 28 gradë celsius.

Nesër dhe në ditët e para të javës së ardhshme moti do të jetë i qëndrueshëm.

Të fundit