28/05/2024
20.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë.

Deri të mërkurën mëngjeset do të jenë të ftohta, ndërsa temperaturat do të zbresin nën zero dhe në disa lugina do të ketë kushte për shfaqjen e mjegullës së dobët.

Të enjten do të fryjë erë e fortë nga veriu, e cila do të bëjë që temperatura në dy ditët në vijim të ulet me disa gradë.

Të fundit