21/07/2024
29.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi veriperëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri në 9, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 20 deri në 26 gradë celsius.

Për ditët e ardhshme moti pritet të jetë me shi, ndërsa pritet edhe ulje e temperaturave ditore./Telegrafi/

Të fundit