21/05/2024
15.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Do të fryjë një erë e fortë në drejtim të pjesës jugore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri 10, ndërsa temperaturat maksimale prej 11 deri 18 gradë celsius./Telegrafi/

Të fundit