21/04/2024
4.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira.

Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi jugor i vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -4 deri në 2 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 10 deri në 18 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Të fundit