13/04/2024
13.4 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në vend do të fryjë një erë e fortë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri 8, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 13 deri 19 gradë celsius.

Gjatë fundjavës moti pritet të jetë me temperatura të ulëta dhe me kushte për reshje lokale të shiut.

Të fundit