24/05/2024
10.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare, ndërsa në pjesët lindore me kushte për reshje të dobëta shiu. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi verilindor.

Në Shkup me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë nga drejtimi verilindor.

Të fundit