29/02/2024
10.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në disa lugina do të ketë mjegull dhe do të jetë më ftohtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 2 deri 8 gradë celcius.
Gjatë ditëve të ardhshme, moti parashihet të jetë me vranësira dhe reshje të shiut dhe borës./Telegrafi/

Të fundit