23/04/2024
6.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Ndërron jetë i riu tetovar, pas rrotullimit të veturës në autostradën Tetovë – Shkup

Sot rreth orës 7:45 të mëngjesit në autostradën Tetovë-Shkup vetura ka humbur kontrollin duke u rrotulluar dhe përplasur me banderolat mbajtëse të autostradës.

Sipas informacioneve të fundit personi i cili ishte i lënduar rëndë ka ndërruar jetë.

Bëhet fjalë për një djalë të rri 27 vjeçar nga lagja Drenovec i Tetovës.

Të fundit