13/07/2024
31.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Në Tetovë në mënyrë solemne është hapur saloni më i ri i ondulimit Golden Touch | VIDEO

Dje në Tetovë në mënyrë solemne me një koktej rasti dhe mysafirë të shumtë është hapur saloni më i ri i ondulimit Golden Touch.

Ky salon me mjete bashkëkohore të punës dhe onduliste profesionale klientëve do të ju ofrojë: Prerje, shatirim,make up,frizura dhe shumë sherbime të tjera që do nxjerin në pah bukurinë e klienteve të saj.

Saloni i ondulimit do të jetë i hapur për të gjith të interesuarat kurse gjatë sezonit të dasmave do të punojë me orar të zgjatur.

Gjendet përballe marketit Shullani në Recic të vogël, kurse rezervimin tuaj mund ta bëni në numrin 078/303-203 dhe në instagram në goldentouch_tetove dhe në Web faqen  www.goldentouch-mk.com

Golden Touch

Health/beauty

📱+38978303203
⬇️Per rezervime, klikoni linkun e me poshtem⬇

www.goldentouch-mk.com

https://www.instagram.com/p/CpL3gPGonOQ/

Të fundit