19/05/2024
19.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

Nesër koncert i madh në Tetovë, Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri (VIDEO)

Nesër në sheshin e Tetovës për të ndarë gëzimet së bashku për Barazinë, për NATO, nisjen e bisedimeve me Bashkimin Evropian, investimet prej 130 milion € me 900 punësime të reja, gjeneratën tonë të re ne Tetovë me veturat Elektrike E -GO.

Ska se si mos ta shënojmë bashkë në sheshin Iliria bashkë me Ledrin, Dafinën dhe Bardhin.

Hajdeni nesër në ora 20:00
Në sheshi Iliria, Tetovë

Të fundit