25/07/2024
22.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Ngjarje Tragjike: Djali ia pret kokën nënës në fshatin Sellcë të Tetovës

Para pak çastesh ka ndodhur një ngjarje tragjike në fshatin Sellcë të Tetovës, ku djali ia ka prerë kokën nënës së tijë informon Televizioni Koha.

Sipas informatave të para të Televizionit Koha bëhet fjalë se djali ka qenë me të meta mendore si dhe ka qenë i shtruar në spitalin Bardovcë.

Prokuroria si dhe policia për momentin gjenden në fshatin Sellcë dhe kanë arrestuar personin i cili ka bë këtë vepër makabre./Tv Koha

Të fundit